instytut włókiennictwa
 
polski   english
Certyfikat JAKOŚĆ ROKU®


 

Kapituła Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®2017 wyłoniła Laureatów. Jednym z nich w kategorii NAUKA został Instytut Włókiennictwa za Projekt POIG.01.03.01-00-006/08 ,,Barierowe materiały nowej generacji chroniące człowieka przed szkodliwym działaniem środowiska", akronim ENVIROTEX. Wyróżnienie stanowi docenienie profesjonalizmu, zaangażowania i dążenia do doskonalenia jakości przy opracowaniu innowacyjnych rozwiązań w ramach projektu.

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® to największy w Polsce program promujący wysoką jakość oferowanych produktów, usług czy rozwiązań. Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® przyznawany jest przedsiębiorstwom, organizacjom i jednostkom naukowo-badawczym charakteryzującym się wysoką jakością oferowanych produktów, usług lub ekologicznymi czy innowacyjnymi rozwiązaniami. Godło otrzymują podmioty działające projakościowo, nastawione na ciągły proces doskonalenia i podążające ścieżką rozwoju. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas.

Laureatów wyłania Kapituła Certyfikatu. W swojej ocenie członkowie Kapituły zwracają uwagę na takie aspekty jak m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy ISO, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości oraz rola i miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych nominowanego.

 
 
 
© 2007 Copyright IW.lodz.pl.
All Rights Reserved.
projektowanie stron internetowych