instytut włókiennictwa
 
polski   english
XII Sympozjum Naukowo-TecHniczne KnitCert


W dniach 17-18 maja 2017 roku Instytut Włókiennictwa zorganizował XII Sympozjum Naukowo-Techniczne Knit Cert  pt: „Kształtowanie przyszłości dzianin. Bezpieczeństwo i ekologia tekstyliów” – w hotelu Magellan, w otoczeniu sosnowego lasu i zalewu Sulejowskiego,  w Bronisławowie. 

W sympozjum uczestniczyło  97 osób reprezentujących przemysł tekstylny oraz  świat nauki. W dwudniowym sympozjum wygłoszonych zostało 29 referatów skoncentrowanych wokół nowych technologii dziewiarskich i pokrewnych im  dziedzin jak również referaty związane z bezpieczeństwem produktu tekstylnego i jego certyfikacją. Spotkaniu towarzyszyła serdeczna atmosfera i piękna, słoneczna pogoda. 

 
 
 
 
 
 

 


XII SYMPOZJUM NAUKOWO-TECHNICZNE


Kształtowanie przyszłości dzianin
Bezpieczeństwo i ekologia  tekstyliów

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na dwunaste spotkanie branży dziewiarskiej z włókienniczym zapleczem naukowo-badawczym. Tym razem nasze spotkania połączyliśmy z zagadnieniami certyfikacji tekstyliów. Mamy nadzieję, że połączenie to będzie służyło spójnym koncepcjom ukierunkowywania rozwoju procesów technologicznych zarówno pod kątem ekologii i bezpieczeństwa produkcji jak i użytkowania wyrobów tekstylnych. W związku z tym sympozjum będzie obejmowało sesję plenarną dotyczącą ogólnych zagadnień włókiennictwa oraz odrębne sesje tematyczne związane z problematyką dziewiarską i certyfikacją tekstyliów powszechnego użytku i odzieży ochronnej  w zakresie bezpieczeń-stwa i ekologii.  

Nasze spotkanie odbędzie się w Hotelu Magellan w Bronisławowie wśród pięknych lasów sosnowych w bliskim położeniu Zalewu Sulejowskiego. 

Termin sympozjum: 17-18 maja 2017

Zapraszamy do przedstawienia podczas sympozjum swoich osiągnięć w referatach i komunikatach oraz prezentacji ofert handlowych.

 
 
 
 

 
 
 
 
© 2007 Copyright IW.lodz.pl.
All Rights Reserved.
projektowanie stron internetowych