instytut włókiennictwa
 
polski   english
Seminarium "Certyfikacja wyrobów w procesie tworzenia zaufania konsumentów"


W dniach 23-24.05.2013r w Podklasztorzu k/Sulejowa odbyło się seminarium nt. „Certyfikacja wyrobów w procesie tworzenia zaufania konsumentów”, zorganizowane przez Zakład Certyfikacji Textil-Cert. 

Podczas seminarium przedstawiono zagadnienia związane z certyfikacją wyrobów, zarówno w obszarze obowiązkowym (ocena typu WE odzieży ochronnej i wyrobów medycznych) jak i dobrowolnym (certyfikacja zgodności, wymagania REACH, certyfikacja na znak Oeko-Tex Standard 100, Bezpieczny dla dziecka, Bezpieczny dla niemowląt, Przyjazny dla człowieka).

Seminarium było również okazją do podsumowania 5-letniego okresu działalności Zakładu Certyfikacji i spotkania z przedstawicielami firm współpracujących z Instytutem Włókiennictwa.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Szanowni Państwo,     

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium „Certyfikacja wyrobów w procesie tworzenia zaufania konsumentów”, które odbędzie się w dniach 23-24 maja 2013r. w Podklasztorzu k/Sulejowa.

Podczas seminarium zostaną omówione zagadnienia związane z certyfikacją wyrobów, zarówno w obszarze obowiązkowym (ocena typu WE odzieży ochronnej, zabawek i wyrobów medycznych) jak i dobrowolnym (certyfikacja zgodności, certyfikacja na znak: Oeko-Tex® Standard 100, Bezpieczny dla dziecka, Bezpieczny dla niemowląt, Przyjazny dla człowieka, Eko-znak).

Seminarium będzie również okazją do spotkania z personelem Zakładu Certyfikacji Textil-Cert i podsumo-waniem 5-letniego okresu jego działalności. 

 

Zapraszamy do udziału w Seminarium

 

 
 
 
 
© 2007 Copyright IW.lodz.pl.
All Rights Reserved.
projektowanie stron internetowych